Spam

Tutaj możecie powiadamiać mnie o swoich nowych postach na blogach oraz zapraszać mnie na swoje opowiadania :))

8 komentarzy:

 1. Rebelia Katniss Everdeen została stłumiona, a sama ona wraz z innymi rebeliantami została po kilku latach procesu stracona. Przed śmiercią zdążyła jednak urodzić dwójkę dzieci. Kilka lat później starsze już dzieci Katniss i Peety- Anee i Bove mieszkają w najbiedniejszym dystrykcie stworzonym dla rodzin rebeliantów. Pewnego dnia Snow ogłasza kolejne Igrzyska Głodowe lecz żeby pozbyć się niebezpieczeństwa w Igrzyskach mają obowiązek wziąć udział dzieci rebeliantów, a w tym w szczególności Anee i Bove. Na Igrzyskach Anee poznaje tajemniczego Volta, całego w tatuażach chłopaka bez zahamowań wychowanego w dwójce na zawodowcę. Między młodymi wykwita uczucie które rządzi się własnymi prawami. Jednak tym razem Kapitol nie powtórzy błędu z 74 Igrzysk i zwycięzca będzie tylko jeden.
  http://76-hunger-games-sectus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam serdecznie na dramione-teatr-uczuc.blogspot.com !
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 3. Siedząc na przednim siedzeniu w samochodzie, Spencer patrzyła na krajobraz za oknem. Niedawno poznała swoje imię i nazwisko, ale nie potrafiła się z nim utożsamić. W dłoni trzymała bursztyn przypominający w kształcie monetę. Nie pamiętała jak znalazł się w jej posiadaniu, ale wiedziała, że to coś ważnego.
  http://od-kilku-dni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam Cię serdecznie zaprosić na moje kryminalne opowiadanie (z wątkiem romansowym). Przedstawia ono historię tajemniczej, francuskiej wyspy Locmaria, na której pewnego dnia dochodzi do brutalnego morderstwa. Później okazuje się jednak, że to tylko początek. Do pracy nad sprawą zostaje przydzielony dzielny podkomisarz Luke Doyle i była mieszkanka wyspy - Andrea Fersen, która również skrywa wiele mrocznych tajemnic. Sprytny Luke zaczyna prowadzić własne śledztwo, w którym pomaga mu rudowłosa Lucie. Co takiego razem odkryją? I jak niebezpieczna gra z losem wpłynie na ich relacje?
  Serdecznie zapraszam!

  Jeśli nie masz czasu bądź chęci by nadrabiać rozdziały, stworzyłam zakładkę "streszczenie", może okazać się pomocna. Jeśli zachęciłam, bardzo się cieszę, jeśli nie - przepraszam za spam;)

  Pozdrawiam! ;* I z góry mówię, że nigdy nie pozostaję obojętna na twórczość swoich czytelniczek;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Oto mitologia w nowoczesnym wydaniu!
  Silena jest córką Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla jej dzieci, jej siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli. A może to ona się oszukuje?
  „Oszukując samą siebie” to opowiadanie, które pokazuje, że można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość wcale nie objawia się już przy pierwszym spotkaniu.
  Zapraszam – tworczosc-merr.blogspot.com :)
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 6. Poszukujesz zwiastunu na bloga? W takim razie zapraszam do mnie: http://zwiastunowakraina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, przyjaźń, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walcząca do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  Oboje są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Przekonają się o tym oboje.
  Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Jedna ze stron zrozumie prawdę. Serca zostaną złamane, a przerażająca prawda, zatajona. Co się stanie, gdy sekret wyjdzie na jaw?
  Zapraszam: http://your-perfect-imperfections-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń