Bohaterowie

Emily Joven (22 l.) - główna bohaterka. Straciła męża, który brał udział w potyczkach ze Snowem. Ma syna, Jamesa, którego bardzo kocha. Po śmierci męża głoduje się, nie rozmawia z nikim, nie wychodzi ze swojego pokoju, płacze każdej nocy. Popada w depresję i przestaje wierzyć w to, że może być jeszcze szczęśliwa. Nie zajmuje się dzieckiem, ponieważ nie jest w stanie. Nie lubi rozmów ze swoim lekarzem, Kaylem, który próbuje pomóc jej wydostać się z depresji. Dostaje tabletki, których zadaniem jest wymazanie Harry'ego z jej pamięci. 
Roztrzęsiona, próbująca siebie odnaleźć, w miarę miła.
Pan Ature (56 l.) - ojciec Emily. Przyjmuje dziewczynę z synem do swojego domu, ponieważ jego córka nie jest w stanie sama sobie poradzić z wychowaniem dziecka. Martwi się o dziewczynę, ponieważ wpadła w poważną depresję. Stara się jej pomóc. 
Miły, pomocny, troskliwy.
Sophie (28 l.) - matka chrzestna Jamesa. Zastępuje Emily w roli rodzicielki, ponieważ ta nie jest w stanie zająć się dzieckiem. Przeniosła się z Kapitolu do Szóstki, aby pomóc przyjaciółce. Darzy wielką sympatią Emily, ale nawet jej nie udaje się złapać kontaktu z brunetką. 
Sympatyczna, troskliwa, wyrozumiała.
Kayle (34 l.) - lekarz Emily, który próbuje pomóc wydostać się jej z depresji. Raz w tygodniu przychodzi do niej, aby porozmawiać o tym jak się czuje, nic nie wspominając o Harrym. Myśli, że dziewczyna w jakimś małym stopniu zapomina o mężu, ale jest w błędzie. 
Pomocny, miły, inteligentny. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz