Moje blogi

Tutaj znajdziecie listę moich blogów :))

70 Igrzyska Głodowe


Siedemnastoletnia Emily Ature z dystryktu szóstego zostaje wylosowana na siedemdziesiąte igrzyska głodowe. Nie jest lubiana w szkole, nie ma przyjaciół. Jej rodzice się rozwiedli, a brat zginął na arenie, kiedy miała dwanaście lat. Na igrzyska idzie razem z najpopularniejszym chłopakiem w szkole, który jak się okazuje jest w niej zakochany. Jej mentor również wydaje się być nią zainteresowany. Dziewczyna ma problem z dokonaniem wyboru oraz z uczuciami związanymi z zbliżającym zmaganiami na arenie. Jest to historia o miłości i problemach, które spotykają nastolatkę. 
(zakończony)

Młodzi i Waleczni 


Osiemnastoletnia Louise Fortis razem z dziewiątką uczniów z jej szkoły zostają wylosowani jako kandydaci do Armii Młodych i Walecznych, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom Nowego Jorku. Będą musieli przez miesiąc przygotowywać się w Ośrodku Walecznych do Tygodnia Przetrwania. Tylko najbardziej odważni i inteligentni przeżyją i dołączą do Armii Młodych i Walecznych. Siedemnastoletnia Alice Skylyn jest Aniołem Światła. Jej tato jest Najwyższym w Wielkiej Brytanii, czyli przywódcą wszystkich Aniołów w tym kraju. Dziewczyna ma cudowne życie, kochających ją rodziców, cudownego chłopaka i wspaniałą przyjaciółkę. W szkole jest lubiana i ma dobre oceny. Pewnego dnia poznaje chłopaka, Mathisa, który okazuje się być Upadłym Aniołem. Od tego czasu w jej życiu wszystko się zmienia. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy pod wpływem nowo poznanego chłopaka stanie się Upadłym Aniołem?

Harry Joven


Szesnastolatek z dystryktu szóstego – Harry Joven jest bardzo pogodnym chłopakiem. Wszystko zmienia się kiedy trafia na arenę. Chłopak zaczyna mieć wiele problemów. Zakochuje się w dziewczynie, która również została wylosowana. Na arenie doznaje zdrady i dostaje wyrzutów sumienia. Jak wygląda jego życie od momentu, kiedy został wylosowany? (zawieszony)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz